Dotacja do wymiany pieców w Krakowie


Funkcjonuje w mieście Kraków od 2012 roku pod nazwą „Program Ograniczenia Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa”
Nasza firma jest liderem w skuteczności pozyskiwania Dotacji na ten cel, dlatego jeśli chciałbyś skorzystać z tych środków skontaktuj się z nami a my załatwimy wszystkie formalności za Ciebie.

Nie zwlekaj, dołącz do setek zadowolonych klientów i dopełnij formalności już dziś! Wnioski rozpatrywane są w kolejności ich złożenia.Wszyscy, którzy jednak chcą otrzymać 100 proc. dofinansowania na ten cel, powinni się spieszyć. Rok 2016 jest ostatnim, w którym będzie to możliwe, w kolejnych latach dofinansowanie wyniesie już tylko do 80 procent kosztów kwalifikowanych w roku 2017,a w 2018 do 60 procent.

Mieszkańcy ogrzewający budynki piecami na paliwo stałe (np. węgiel, koks, drewno) mogą dzięki temu skorzystać z dotacji celowej Gminy Miejskiej Kraków na wymianę pieców na gazowe lub inne. Dotacja może sięgać nawet 100 % inwestycji dla osób fizycznych i osób prawnych takich jak spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, fundacje, przedsiębiorstwa.

PROENERGY zrobi wszystko za Ciebie. Wypełnimy i skompletujemy dokumenty, abyś nie musiał tracić czasu na bieganie po urzędach. Złożymy wniosek oraz wszystkie niezbędne dokumenty o dofinansowanie w Urzędzie Miasta Krakowa. Mając doświadczenie zmaksymalizujemy do 100% Twoje szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku o dotację.

Nasi fachowcy dokonają odpowiednich pomiarów i zaproponują najlepsze rozwiązanie. Przeprowadzimy wymianę kompleksowo: od usunięcia starego pieca aż po kompletną instalację nowoczesnych urządzeń renomowanej niemieckiej firmy Viessmann.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wizytę doradcy.
515-515-101

Do góry strony